Účinky španielskych mušiek

Účinky španielskych mušiek sú veľmi rozporuplné a dá sa povedať, že aj nepredvídateľné. Mnoho užívateľov hovorí, že na nich nemali žiadne účinky. Ďalšia skupina iných užívateľov zasa tvrdí, že účinok španielskych mušiek pocítili veľmi výrazne a bolo to skvelé.

Kde je teda pravda?

Pravda bude niekde uprostred. Veľa záleží od toho, ako ste celkovo nastavený, čo očakávate, ako máte nastavené telo a pod. Z rôznych dôvodov sa človek nie vždy dokáže dokonale uvoľniť a vzrušiť. Príčin môže byť mnoho - od relatívne jednoduchých akými sú aktuálny stres alebo hormonálna nerovnováha až po zložitejšie príčiny ako nadváha, úzkosť, depresie, alkoholizmus, drogy a pod.

Ak trpíte len nejakou dočasnou poruchou ktorá spôsobuje stratu chuti do milovania, španielske mušky sú určené práve pre vás. Španielske mušky posilňujú libido, pomáhajú prekrviť pohlavné orgány, zvyšujú citlivosť pohlavných orgánov, pomáhajú odbúrať stres a celkovo zvýšiť chuť na milostné hrátky.

Účinok sa v závislosti od typu produktu a užitého množstva dostaví v rozpätí niekoľkých minút až pol hodinky. V sexshopoch nájdete rôzne druhy mušiek - klasické, extra silné, pre mužov, pre ženy a mnohé ďalšie.

Kombinácia s alkoholom

So sexom je požívanie alkoholu spájané odjakživa. Alkohol pomáha dokonale sa uvoľniť, odhodiť zábrany a zbaviť sa stresu. Ak rozmýšľate či je kombinácia alkohol - španielske mušky dovolená, odpoveď je jednoznačne áno. Netreba to však preháňať. Ak vypijete fľašu tvrdého alkoholu, chuť na sex nebudete mať ani vy ani vaša polovička. Preto všetko s mierou.
Kúpiť španielske mušky »

Španielske mušky do nápoja 15 ml

8,98 €

Detail

Extreme Men španielske mušky Strong 30 ml

12,90 €

Detail

Volume Sperma+ kvapky pre mužov 30 ml

13,49 €

Detail

Španielske mušky pre ženu a muža 30 ml

13,49 €

Detail

Viac španielskych mušiek