Iné afrodiziaká ktoré povzbudia sexuálne libido

Okrem španielskych mušiek existujú aj ďalšie prípravky na povzbudenie libida a sexuálneho apetítu. Poďme si ich jedno po druhom predstaviť.

Šport a pohyb

Ako sa hovorí, v zdravom tele zdravý duch. Toto príslovie nevzniklo len tak a má niečo do seba. Ak máte dostatok pohybu prípadne aktívneho športu, Vaše telo bude doslova zaplatené endorfínmy a ďalšími hormónmi, ktoré prispievajú k celkovej pohode a pocitu šťastia. Výsledkom toho bude aj väčšia chuť na sex a posteľné hrátky. A neplatí to iba pre vás, ale aj pre vášho partnera/partnerku.

Zdravá strava

Jedlo je neodmysliteľnou súčasťou nášho života. Bez neho by sme na tomto svete dlho nepobudli. Je však veľmi dôležité vedieť, aké jedlo konzumujeme. Má to veľký vplyv na náš sexuálny chtíč.
S trochou nadsázky... predstavte si sezónu kačacích hodov (alebo iné jedlo, ktoré máte veľmi radi). Poriadne sa najete až do prasknutia a jediné čo chcete je ľahnúť si na posteľ a prečkať, kým sa budete znova vedieť hýbať :). V tomto momente je sex asi to posledné, na čo máte chuť.
A tak to funguje aj s iným jedlom a aj napriek tomu, že sa nenajete do prasknutia. Ak totiž konzumujete nezdravé potraviny bez zeleniny a ovocia, vaše telo nebude mať energiu, nebudú sa vyplavovať tie správne hormóny šťastia a v konečnom dôsledku to bude mať zlý vplyv na váš sexuálny život.

Zdravá životospráva

Tento bod sa tak trochu týka oboch vyššie spomenutých. Zdravá životospráva je kombinácia pohybu, dobrého a zdravého jedla, dostatočného prísunu vitamínov, minerálov a ďalších prvkov potrebných pre telo.
Kúpiť španielske mušky »

Španielske mušky Malinové 15 ml

10,49 €

Detail

Power Play EXTRA 100ml - VEĽKÉ BALENIE

15,49 €

Detail

Libido+ stimulant sexuálnej túžby pre ženu a muža 30 ml

14,90 €

Detail

Extreme Women španielske mušky Strong 30 ml

13,49 €

Detail

Viac španielskych mušiek