Skúsenosti so španielskymi muškami

Internet sa hemží otázkami na skúsenosti so španielskymi muškami. V prvom rade treba povedať, že nemusia účinkovať vždy rovnako. Je to ako s akýmkoľvek iným prírodným afrodiziakom. Vždy záleží od sili mušiek, aktuálneho psychyckého stavu jedinca a ďalších faktorov. Nižšie sme vybrali niekoľko "recenzicí" od ľudí, ktoré sme našli na rôznych internetových fórach.
Ako si môžete všimnúť, reakcií ľúdí sú rôzne. Podľa toho možno súdiť, že fungujú tak 50 na 50.

Lubo - afrodiziakum.sk

S frajerkou sme ich vyskusali pri spolocnom sexe. Ja som nepociťoval nejaké extra účinky ale frajerka bola nadšená. Cítila zvláštne chvenie a prekrvenie v pišulke. Možno až brnenie. Dali sme si každý desať kvapiek do nápoja.

Lowo7 - diva.sk

Fungujú perfektne. Je to nástroj diabla v zlých rukách :D :D

Majka26 - modrykonik.sk

My sme španielske mušky skúšali, ale podla mňa to nemalo žiadny efekt. Na dovolenke sme užili predpísané množstvo 5 kvapiek. Žiadny účinok. Na druhý deň sme si dali dvojnásobnú dávku a opäť žiadny výsledok. Jedine čo sa nám zdalo bolo že sme mali potrebu ísť na malú potrebu. Že vraj to dráždi močovú trubicu. Oveľa lepšie nám funguje alkohol.

Roman - metoo.sk

Robili sme väčší pokus, viac ľudí. Priateľke som nič nepovedal a dal som jej to tajne. Nemôžem povedať že by to bola nejaká šupa ale frajerka hovorila že to bolo akési iné. Že sa cítila tak zvláštne.

Andrea1123 - isexshop.sk

Ja ich mám doma a nie je to žiadny zázrak. Kúpila som si ich v nejakom sexshope aby som mala častejšie chuť na sex. Dala som si 15 kvapiek a nič. Ani na prvý ani na druhý krát. Možno to na každého účinkuje inak, neviem.

Peto - metoo.sk

Peťo robil pokus s Romanom viď. vyššie. S frajerkou sme sa dohodli, že si rovno dáme dvojnásobné množstvo. Po chvílke sme na to aj zabudli, lebo efekt sa nejak nedostavoval. Pomaly sme sa blížili k milovaniu a keď sme boli vzrušený, zrazu som začal pociťovať ako keby väčšie vzrušenie ako inokedy. Sex bol skvelý, tako vždy :) Neviem čím to bolo, cítili sme sa inak, akoby viac vzrušený. Ako také rozveselenie a spestrenie určite super.

Lena - wanda.sk

Hm, poznám. Mám doma a príležitostne používam. Nepovedala by som, že je to len čisté placebo, lebo ja naozaj cítim rozdiel. Také príjemné brnenie. Ale myslím si, že to záleží aj od druhu. Ak si kúpite len nejaký šmejd s minimálnou koncentráciou, potom je to ozaj len o tej autosugescii.

Pupííííček - emimino.cz

Vyskúšané a nie že by to nefungovalo a robilo zázraky ale fungujú. Prežila som sex omnoho intenzívnejšie. Len doporučujem k tomu ešte hrejivý lubrikačný gél a nemôžem si sťažovať.

Ako môžete čítať, názory sú rôzne. Koľko ľudí toľko chutí. Ak chcete vyskúšať, kliknite na odkaz nižšie.
Kúpiť španielske mušky »

Španielske mušky Energy Drops 30 ml

12,90 €

Detail

Extreme Men španielske mušky Strong 30 ml

12,90 €

Detail

Libido+ stimulant sexuálnej túžby pre ženu a muža 30 ml

14,90 €

Detail

Španielske mušky Gold 15 ml

9,19 €

Detail

Viac španielskych mušiek